Biuro podatkowe, księgowe

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość oferowanych usług oraz nieustanne dążenie do podnoszenia standardów obsługi i stałe rozwijanie naszej oferty.

Nasze biuro rachunkowe świadczy całościową obsługę księgowo-rachunkową, kadrowo-płacową oraz prawną.  Prowadzi kompleksowe rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych  i  Urzędem Skarbowym.

Obsługujemy  podmioty o różnym profilu działalności oraz formie prawnej: spółki prawa handlowego, spółki cywilne, działalność prowadzoną indywidualnie, stowarzyszenia i fundacje.  Każdy klient jest dla nas wyjątkowy.

Księgowość, prawo i podatki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej projektów unijnych. Posiadamy także doświadczenie w rozliczaniu transakcji wewnątrzwspólnotowych. Wysłuchamy, doradzimy i pomożemy również w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Podpowiemy Ci jak pozyskane dotacje rozliczyć w księgach rachunkowych i zaewidencjonujemy to w programie księgowym.

Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje wiarygodność, spokój i bezpieczeństwo. Zapewniamy całkowitą poufność.

Zapraszamy do współpracy.